x 

سبد خرید خالی

نحوه دسترسی جهت پیشنهاد گذاری در مزایده

 

- برای شرکت در مزایده ها ابتدا باید شما یک مشتری شناخته شده فروشگاه باشید و به عنوان همکار دسترسی لازم به شما داده شده باشد(جهت فعال شدن دسترسی همکاری در صورتیکه حداقل 3 فاکتور یا حداقل مبلغ 3 ملیون تومان در 3 ماه اخیر از سایت خرید کرده اید, لطفا در سایت در قسمت تیکت برای واحد فروش یک تیکت باز نمایید تا دسترسی تان برای دیدن و خرید با قیمت همکاری باز شود).

*-کسانیکه می خواهند از طریق مزایده ها شروع همکاری نمایند می توانند مبلغ 3000000 ریال(سیصد هزار تومان) به صورت ودیعه پرداخت نمایند تا دسترسی شان به مزایده باز شود و سپس هنگامیکه جمع خرید هایشان بیش از 3 ملیون تومان گردید و یا دیگر قصد شرکت در مزایده را نداشته باشند ودیعه مسترد می گردد.

* - فروشگاه در حذف یا ایجاد دسترسی همکاری مختار است تا در صورت صلاحدید این کار انجام شود و رعایت موارد فوق هیچگونه حقی برای کاریر ایجاد نمی کند.

 

نحوه شرکت در مزایده و قوانین آن

-  از گزینه مزایده در منوی بالای صفحه اصلی سایت وارد قسمت مزایدات شوید.

 

- کالای مورد نظر را انتخاب و بر روی آن کلیک نمایید

 

- ابتدا مشخصات و اطلاعات و عکس ها را به طور کامل مطالعه و بررسی نموده و قیمتی که خرید آن کالا برایتان مقرون به صرفه باشد را پیدا کنید.

 

- در صورتی که قیمت مد نظر شما بالاتر از آخرین پیشنهاد می باشد پیشنهاد خود را وارد نمایید.

 

نکته: شما نمی توانید قیمت مساوی آخرین پیشنهاد مطرح کنید و قیمت شما باید معادل قیمت آخرین فرد به اضافه یک مبلغ حداقلی که توسط سایت مشخص می شود باشد.

 

-جهت کمک به خرید شما به بهترین قیمت ممکن, بالاترین پیشنهاد شما به صورت هوشمند تعیین می شود. به این صورت که اگر پیشنهاد مورد نظر شما خیلی بیشتر ازآخرین پیشنهاد باشد, سیستم قیمت مد نظرتان را در حافظه نگه می دارد و به محض اینکه پیشنهادی از طرف شخص دیگری وارد شود, به صورت اتوماتیک از طرف شما پیشنهاد بالاتر را تا سقف مبلغی که شما داده اید ارائه می کند, تا آنجا که پیشنهاد شخص مقابل از سقف مورد نظر شما بالاتر رود.

 

مثال:با فرض حداقل پیشنهاد 5000 تومان  

1-آخرین پیشنهاد شخص 1: 100000 تومان 

2-پیشنهاد شما: 200000 تومان 

3-پیشنهاد اتوماتیک نمایش داده شده توسط سیستم از طرف شما: 105000 تومان (تا این لحظه شما با مبلغ 105000 تومان برنده هستید) 

4-پیشنهاد دوم شخص 1: 150000 تومان 

5-پیشنهاد اتوماتیک نمایش داده شده توسط سیستم از طرف شما: 150000 تومان (تا این لحظه شما با مبلغ 150000 تومان برنده هستید) 

6-پیشنهاد سوم شخص 1: 200000 تومان 

7-پیشنهاد اتوماتیک نمایش داده شده توسط سیستم از طرف شما: 200000 تومان (تا این لحظه شما با مبلغ 200000 تومان برنده هستید) 

8-پیشنهاد چهارم شخص 1: 210000 تومان (در این لحظه شخص 1 با مبلغ 205000 تومان برنده است) 

9-....

 مثال دوم به صورت توضیح در عکس زیر, نوشته های مشکی توضیح هر سطر و خط های قرمز محل اتمام پیشنهاد شخص است:

 

 -در 2 دقیقه پایانی در صورتیکه کسی پیشنهاد جدیدی ارائه کند, مزایده مجددا از 2 دقیقه شروع می شود یعنی می بایست از آخرین پیشنهاد حداقل 2 دقیقه گذشته باشد تا مزایده پایان یابد.

 

 - پس از اتمام زمان مزایده کسی که بالاترین پیشنهاد را داده است می بایست حداکثر تا 24 ساعت بعد از آن مبلغ را واریز و جهت حمل یا تحویل با واحد فروش هماهنگ نماید.

 

-در صورتیکه نفر اول تماس نگرفته و خرید خود را تکمیل ننماید می بایست معادل 5 درصد از مبلغ قیمت پایه مزایده را به عنوان جریمه پرداخت نماید در غیر این صورت دسترسی همکاری آن شخص برداشته می شود. سپس فروشگاه می تواند با نفر دوم تماس گرفته و ایشان هم مانند نفر اول می بایست تا 24 ساعت بعد از تماس خرید خود را تکمیل نموده و در غیر این صورت مشمول جریمه می شود.

 

* - با شرکت در مزایده شما قبول می کنید که فروشگاه مختار است در صورت لزوم هر مزایده ای را ابطال نماید.(البته این اطمینان به شما داده می شود که به این راحتی ها چنین اقدامی صورت نمی پذیرد و بارها به شما ثابت شده که حتی زمانیکه قیمت ها زیر قیمت تمام شده بوده مزایده ابطال نگردیده و این بند بیشتر جهت موارد خیلی خاص می باشد)

 

 

- کلیه شرایط فروش کالا در فروشگاه آرین شامل فروش کالاهای مزایده ای نیز می گردد.(شرایط فروش را در اینجا ملاحظه فرمایید)

 

 

 *- موارد ستاره دار در تاریخ 95/02/14 اضافه گردید